Na naše pobyty jezdíme na celou řadu míst. Naše oblíbené objekty se nacházejí na Šumavě, v Krkonoších nebo třeba v Českém ráji. Objekty vybíráme tak, aby nejlépe odpovídali představám našich klientů. Zde jsou některé z nich.

Penzion Tetřívek

Penzion Tetřívek
Penzion Tetřívek

Nově postavený penzion s velmi vkusně zařízenou restaurací ležící uprostřed obce Nové Hutě v Chráněné krajinné oblastí Šumava na okraji Národního parku Šumava.

Je výchozím bodem výletů do okolních obcí jako Borová Lada, bývalou osadu Svinná Lada s největším rašelinovým jezírkem v ČR, Kvildu, nebo do města Vimperk.

Lze také navštívit Jelení výběh. Penzion nabízí ubytovací kapacitu 63 lůžek v 15 pokojích s vlastním sociálním zařízením. Restaurace je velmi hezky vybavena. Výborná kuchyně je samozřejmostí. V penzionu je k dispozici víceúčelový salonek a venkovní terasa.

Hotel Belvedér

Kam jezdíme - hotel Belvedér
hotel Belvedér

Krásný nově zrekonstruovaný hotel nabízí ubytování pro 112 osob ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Hotel Belvedér je situován na klidném místě u  Železné Rudy. Pro relaxaci byla vybudována v hotelu solná jeskyně s příjemným mořským klimatem. Ke sportu i odpočinku mohou hosté využít kruhový venkovní bazén, dětské hřiště a víceúčelové hřiště. K využití lákají i rozsáhlé horské louky a lesy v okolí.

Relax Hotel Bára

Hotel Bára
Hotel Bára

Krkonoše jsou právem jednou z nejoblíbenějších lokalit pro ubytování škol V Hotelu Bára v Benecku získáte ubytování pro školy v nově zrekonstruovaných pokojích. Můžete se zde těšit na moderní pokoje a útulné pokoje. WIFI na pokojích i ve všech společných prostorách.  V objektu se nachází společenská místnost s denním světlem k využití jako učebna, tělocvična s parketami – zrcadlový sál, velké travnaté hřiště pro sportování, houpačky, prolézačky, trampolína, kuželky, ohniště, minigolf, venkovní bazén.

Rs Český ráj

Kam jezdíme - RS Český ráj
Rs Český ráj

Středisko ležící v samém srdci Českého Ráje je vhodné pro všechny typy volnočasových aktivit v jakémkoli věku. Díky obrovské kapacitě je možno ubytovat najednou 200 dětí. Také disponuje 4 velkými sály, z nichž 2 jsou vybaveny zrcadly po celé jejich délce. Samozřejmostí jsou i rozsáhlé venkovní prostory pro sportovní vyžití.