Škola čar a kouzelnávrat do Bradavic

žabák avák

Termín

14.7. – 21.7.2024

Místo

Rekreační středisko Jizbice pod Blaníkem, Čechtice 23,

257 65 Čechtice

Věk dětí

6 – 15 let

Kapacita

70 dětí

Cena

6 490,- Kč

Náplň tábora

Nebudeme se ani chvíli nudit! Avada Nudavra!

Náplní tábora bude tematický volnočasový program plný zábavných pohybových i klidových aktivit. Děti si kromě toho určitě užijí spoustu tradičních i netradičních sportů a her. Po celou dobu tábora budou na děti dohlížet naši skvělí instruktoři, které děti mohou znát i ze své školy v přírodě. Samozřejmostí je pak dohled certifikovaného zdravotníka s vybavenou lékárničkou po celou dobu konání akce.

Doprava

Doprava z Prahy a zpět je zajištěna klimatizovaným autobusem prověřeného dopravce s bezpečnostními pásy na všech sedadlech.

Místo odjezdu bude točna autobusů mezi ulicemi Mukařovského a Oistrachova (viz mapa). V blízkosti autobusové točny se nachází stanice metra Luka. Bližší informace o odjezdu z tábora upřesníme na začátku června. Předpokládaný návrat bude 21.7 v odpoledních hodinách.

Ubytování

Naším útočištěm bude areál rekreačního střediska Jizbice pod Blaníkem. Nachází se v nádherném a klidném prostředí, obklopeném hlubokými lesy v chráněné krajinné oblasti Blaník. Tato lokalita nabízí unikátní spojení s přírodou a klidem. Hlavní zděná budova, kde budeme bydlet, poskytuje komfortní ubytování s vlastním sociálním zařízením na pokojích, včetně toalety a sprchy. Výhody tohoto střediska zahrnují nejen pohodlné ubytování, ale také možnosti aktivit ve volné přírodě. Jizbice pod Blaníkem slibuje skvělé prostředí pro odpočinek a relaxaci, a to vše v harmonii s krásou okolní přírody. V areálu najdete také mnoho ploch pro sportovní vyžití včetně nízkých lanových překážek.

Ubytování 1
Ubytovani 2

Strava

Stravování je zajištěno plnou penzí (5x denně). Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, oběd se skládá z polévky a hlavního jídla, večeře z hlavního jídla. Pro ty nejhladovější jsme schopni zajistit druhou večeři 😊. Během dne děti dostávají 2 svačiny. Dále je k dispozici nepřetržitě celodenní pitný režim.

Cena

Cena zahrnuje:

  • Ubytování ve zděné budově na pokojích s vlastním sociálním zařízením.
  • Balíček cestovního pojištění zahrnující pojištění storno poplatků v případě onemocnění, ztrátu či poškození zavazadel, úrazové pojištění a pojištění poškození třetí osobě.
  • Dopravu klimatizovaným autobusem prověřeného dopravce s bezpečnostními pásy na všech sedadlech.
  • Stravu 5x denně včetně celodenního pitného režimu.
  • Dohled zkušených instruktorů.
  • Kvalifikovaného zdravotníka s plně vybavenou lékárničkou dle vyhlášky.
  • Odměny a diplomy pro děti
  • Opékání špekáčků
  • Celotáborový program zaměřený na oblíbený svět čaroděje s jizvou na čele, doprovodné sportovní aktivity a volnočasové hry.

Program

Bitva o Bradavice skončila. Mocný čaroděj Vy víte kdo, byl poražen, armáda pomocníků pána zla byla rozprášena. Čarodějnický svět byl zachráněn. Co však ale bylo dál? Kam vedly kroky studentů z Nebelvíru, Zmijozelu, Havráspáru a Mrzimoru po této bitvě? A opravdu po armádě zla nic nezbylo? Pojďte se námi společně vypravit na další dobrodružství ze světa zaříkadel a kouzelných bytostí. Vzhůru do Bradavic!

Jak se přihlásit?

Přihlášku si můžete stáhnout zde. Vyplněnou a podepsanou přihlášku pošlete (scan) kolegovi Davidovi, který učí obranu proti černé magii a kromě toho má na starosti i tento tábor. Pokud jste čarodějové pošlete sovu. Pokud jste mudlové, tak prosím na email: blanc.avapobyty@gmail.com

Pak už jen stačí počkat na sovu s potvrzením o přijetí a hurá do Bradavic!

Termín pro přihlášení je stanoven na 31.5.2024. Tábor se bude konat jen v případě naplnění minimální kapacity účastníků tedy 40 dětí.

čaroděj