Na naše pobyty jezdíme na celou řadu míst. Naše oblíbené objekty se nacházejí na Šumavě, v Krkonoších nebo třeba v Českém ráji. Objekty vybíráme tak, aby nejlépe odpovídali představám našich klientů. Zde jsou některé z nich.

Penzion Tetřívek

Penzion Tetřívek
Penzion Tetřívek

Nově postavený penzion s velmi vkusně zařízenou restaurací ležící uprostřed obce Nové Hutě v Chráněné krajinné oblastí Šumava na okraji Národního parku Šumava.

Je výchozím bodem výletů do okolních obcí jako Borová Lada, bývalou osadu Svinná Lada s největším rašelinovým jezírkem v ČR, Kvildu, nebo do města Vimperk.

Lze také navštívit Jelení výběh. Penzion nabízí ubytovací kapacitu 63 lůžek v 15 pokojích s vlastním sociálním zařízením. Restaurace je velmi hezky vybavena. Výborná kuchyně je samozřejmostí. V penzionu je k dispozici víceúčelový salonek a venkovní terasa.

Rs Český ráj

Kam jezdíme - RS Český rájStředisko ležící v samém srdci Českého Ráje je vhodné pro všechny typy volnočasových aktivit v jakémkoli věku. Díky obrovské kapacitě je možno ubytovat najednou 200 dětí. Také disponuje 4 velkými sály, z nichž 2 jsou vybaveny zrcadly po celé jejich délce. Samozřejmostí jsou i rozsáhlé venkovní prostory pro sportovní vyžití.

 

 

 

 

 

 

Hotel Ort

Hotel Ort se nachází na okraji malebné obce Nepřívěc v srdci Českého ráje s nádherným výhledem na zámek Humprecht nedaleko starobylého hradu Kost. Hotel disponuje prostorou restaurací, hernou a konferenční místností. Všechny pokoje jsou vybaveny vlatním sociální zařízením. Před hotelem jsou rozsáhle travnaté plochy, které jsou pravidelně udržovány. Je zde fotbalové hřiště, beach vojbalové hřiště, krytý venkovní party stan, ohniště, zkrátka vše jako na dlani! Hotel Ort nabízí nefalšovaný návrat k přírodě v komfortu moderní doby. Nebojte se vstoupit a zažít jedinečnou atmosféru Českého ráje.

Benešovský mlýn

Penzion, který se nachází na samotě nedaleko obce Heřmaň, je skvělým místem pro uspořádání školy v přírodě. Ubytování disponuje vysokým počtem lůžek až 60 míst s vlastním sociálním zařízením. Jsou zde prostory jako pro venkovní tak vnitřní vyžití. Najdete zde velký sál,restauraci s krbem, venkovní ohniště, travnaté plochy a nedaleký les. Benešovský mlýn je navíc skvělé vychozí místo pro výlety. Na dosah je zde: Krokodýlí ZOO Protivín, město Písek, nebo třeba pohádková kovárna. Příjemným bonusem je milý a vstřícný personál a neposlední radě i chutná kuchyně.

 

 

 

 

 

Penzion Aktiv

Aktiv je pro školu v přírodě moc fajn místo. Objekt nabízí dobré vnitřní i venkovní prostory. Disponuje malou tělecvičnou, velkou jídelnou a salónkem. Venku je hřiště s umělým povrchem, prostorná louka a samozřejmě lesy na dosah ruky. Přitom stačí vyjít z druhé strany hotelu a máte na dosah městečko. Navíc nabízí ještě jeden bonus a to welnes místnost se saunou a výřívkou. UČITELÉ MAJÍ VÝŘÍVKU 1X ZA POBYT ZDARMA