Napsali o nás

Ava Agentura je velmi spolehlivá, především je schopna zcela profesionálně zajistit bezpečný chod celého pobytu. Jedná se především o kvalitní personální zajištění, vhodný výběr objektu dle požadavků školy, který vždy osobně konzultuje s vedoucím školy v přírodě. Také je schopna zajistit individuální stravování (bezlepková dieta…). Dále bezproblémové zajištění smlouvy, včetně dopravy a pojištění, která je vždy předem konzultována, popřípadě doplněna, rovněž před podepsání poslána vedoucímu školy v přírodě ke kontrole. Smlouvu osobně podepisuje majitel agentury.  Personální zajištění je velmi dobré (včetně lyžařských instruktorů, zdravotníků…), vychovatelé se dovedou přizpůsobit dětem i učitelům, spolehlivě ratolesti zaměstnají. Každý pobyt je projektový, kde děti plní celotýdenní úkoly, které jsou velmi zajímavé a zábavné. Agentura si sama zajišťuje sportovní i jiné pomůcky, které na daný pobyt potřebuje. Využívám služeb této agentury již několik let. S jejich službami jsem velice spokojena a děti nadšené.  

Mgr. Jiřina Petřeková
Tyršova Základní škola Praha 5

Jsem šťastný, že jsme se mohli před lety poznat a začít spolu realizovat vzájemnou spolupráci – školy v přírodě. Hodnocení vaší agentury bylo vždy pozitivní (učitelé i žáci). Cením si především: vždy pečlivě (detailně) připravený program, odborné vedení, kreativita, vstřícný přístup k žákům, trpělivost, perfektní parta a vždy dobrá nálada.Vážím si vaší práce a pevně doufám, že bude i nadále pokračovat naše vzájemná spolupráce. Těším se na hezké zážitky ze škol v přírodě s vaší skvělou partou. 

Díky.
Mgr. Mirek Vaculík
FZŠ MEZI ŠKOLAMI PRAHA 13

Služeb agentury AVA využívám již řadu let a jsem nadmíru spokojený. AVA je synonymem dokonalosti. Nevím vlastně, co na jejich práci oceňuji nejvíce. Zda je to celková profesionalita, vstřícnost při jednání, laskavý přístup k dětem, skvěle připravené programy, atd. Nyní mi došlo, že to vlastně vím. Nejvíc si cením nasazení jejich instruktorů. Pokud se někam vypravíte s AVOU, vězte, že program začíná již nástupem do autobusu. Prostě AVA je spolek srdcařů, s kterým se nudit nebudete. AVE AVA.

Mgr. Vít Kaláb
ZŠ Chvaletická Praha 9

S Lukášem a  Hugem jezdím na všechny možné školní akce už několik let. Je s nimi skvělá domluva, jsou ochotní a vstřícní. Děti je milují a není divu, kluci svou práci dělají s velikým nadšením. Mají perfektně propracované celotáborové hry plné napětí a zábavy, které děti naprosto pohltí a často vtáhnou i učitele.Ještě nikdy se mi s nimi nestalo, že by něco nešlo zařídit. Mám s nimi mnoho dobrých zkušeností a doufám, že budou stále přibývat další a další
😊

Mgr. Kristýna Čánská
Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK
Praha 13, Trávníčkova 1744

S agenturou AVA jezdím na školu v přírodě již 5 let. Se službami agentury jsem velmi spokojená. Vždy mám na výběr pro svoji třídu několik témat programu. Programy jsou nápadité, promyšlené, krok po kroku do sebe zapadají a končí vždy nějakým vyvrcholením (poklad, objevení sošky, osvobození princezny,…). Mé žáky program vždy bavil a těšili se na další pokračování. Program nám byl zkrátka ušit na míru. Výbornou zkušenost mám také s instruktory, kteří děti programem prováděli. Vždy to byli motivovaní, pozitivní a dobře naladění lidé, kteří si ihned během prvního dne získali důvěru dětí. Všechny potřebné dokumenty (přihláška, bezinfekčnost, souhl.zák.zástupců, pojištění) jsem od agentury obdržela, nic jsem nemusela shánět či tvořit sama. Pokud nám bude umožněno v dalším školním roce vyjet na ŠVP, AVA je pro mě jasnou volbou.

Mgr. Helena Batelková
FZŠ MEZI ŠKOLAMI PRAHA 13

K agentuře AVA jsem se dostala víceméně náhodou a jsem za tu náhodu nesmírně vděčná. Všechny naše výlety a pobyty byly skvělé. Navzdory tomu, že „děti“ rostou, program a aktivity jim byly vždy šité přímo na míru a žáci se nikdy nenudili. Kombinace programu, her a výletů do přírody je vždy skvěle vyvážená a konzultovaná s pedagogy. Lukáš je empatický a společenský, zároveň však má on i Hugo u dětí autoritu. I všichni další instruktoři jsou vždy vstřícní a s dětmi to umí. Doufám, že než moji žáci opustí školu, zvládneme ještě jeden společný výlet.

Mgr. Sandra Matějíčková, DiS.
ZŠ Chvaletická Praha 9

S agenturou AVA jezdím na školy v přírodě i lyžařské kurzy již řadu let. Velmi si cením osobního přístupu, profesionálního programu a perfektního zajištění celého pobytu. Oceňuji vstřícný přístup od vyhledání vhodného objektu, přes zajištění spolehlivých vedoucích či instruktorů lyžování, po otevřenost k případným změnám během realizace pobytu. Těším se na náš další společný výjezd.
Gabriela Šímová
Tyšova ZŠ Praha 5  – Jinonice

Velká spokojenost při výběru objektů, programů pro děti a  jejich naplnění. Vzájemná komunikace mezi učiteli a Lukášem s Hugem je výborná, ochota, spolehlivost. Ze škol v přírodě se děti i učitelé vracejí spokojeni, plné pěkných zážitků a rádi se vracejí, právě díky Lukášovi a Hugovi.

Jarmila Falberová
Základní škola Chvaletická 918
198 00 Praha 9 – Lehovec

Ráda bych napsala pár slov o agentuře AVA. Když jsem po škole nastoupila na plný úvazek a dostala prvňáčky, přišla ke mně nabídka vyjet s již jmenovanou agenturou na ŠvP. Neměla jsem žádné zkušenosti ani zdravotní kurz a byla ráda, že si první rok zkusím, co to vlastně obnáší. Od rodičů se mi ale dostalo pár negativních dotazů ohledně délky či ceny pobytu. Mezi to pařily i další názory, jako například, že s dětmi prakticky nebudu v kontaktu a veškerou práci za mě udělají instruktoři, které posléze děti již nikdy neuvidí. Ale, když bylo po naší první škole v přírodě, byla jsem nadšená. Program byl perfektně promyšlený s jasným cílem a já mohla být jeho součástí, tudíž nemohu tvrdit, že mi agentura nedala možnost s dětmi pracovat a být s nimi v kontaktu (ve skupině) po celý den.Ve druhé třídě jsme s agenturou absolvovali ještě adaptační kurz a ve třetí jsme vyjeli na Nové Huťě, kde i přes nepříznivé Covid podmínky stále panovala veselá nálada. Navíc jsme celé dny trávili v přírodě a v nádherném NP Šumava, nikoliv na hřišti v okolí hotelu/ penzionu. I náš třídní kolektiv se díky spolupráci s instruktory posunul kupředu. Častokrát mi totiž velice empaticky pomáhali řešit třídní spory (viz. adaptační kurz).Agenturu vřele doporučuji !  

Mgr. Kristýna Bělochová
Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK
Praha 13, Trávníčkova 1744

Vaše akce jsou vždy perfektně připravené, spoustu zážitků a legrace si užijí nejen děti, ale i dospělí. Držím palce, ať se vám daří.

Mgr. Eva Křivanová
Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK
Praha 13, Trávníčkova 1744

Pobyt dětí na škole v přírodě organizovaný  s touto agenturou byl vydařený. O děti bylo dobře postaráno, pro děti byl připraven pestrý program. Doporučuji.

Mgr. Petra Medová
Základní škola Chvaletická 918
198 00 Praha 9 – Lehovec

Ava je pro mě i pro celou naši školu opravdu trefa do černého. Lukáš, Hugo a jejich tým pro mé žákypřipravili již několik adaptačních kurzů, škol v přírodě a vícedenních výletů a vždy šlo o zážitek, na
který děti dodnes vzpomínají jako na vrchol každého školního roku. Instruktoři nám vždy přichystali
program, jenž byl důmyslně promyšlen od první do poslední vteřiny a který efektivně kombinoval
sportovní aktivity s hrami zaměřenými na upevnění kolektivu i individuální rozvoj dítěte, to vše v
kombinaci se zábavou, přirozenou autoritou instruktorů, smyslem pro humor a (ne)obyčejným
lidským nadhledem při řešení problémů. Pokud mohu kantorům něco zcela upřímně doporučit, je to
právě spolupráce s Avou.

Bc. Tomáš Tvrz
ZŠ Chvaletická
198 00 Praha 9 – Lehovec